Kaks mängu kaotanud Bigbank ei anna alla (1)

Jens Raavik
, ajakirjanik
Kolmapäeval peetud kohtumises võitsid tartlased (valgetes särkides) ühes geimis ülekaalukalt Selver/TalTechi meeskonda, kuid pealinlaste alistamiseks sellest ei piisanud. Foto: Margus Ansu

Tartu võrkpallurid pidid kolmapäeval taas tunnistama pealinlaste paremust, kui Tallinnas peetud Eesti meistrivõistluste finaalseeria kohtumises alistas Selver/TalTech Bigbank Tartu tulemusega 3:1.

Aastate jooksul enamiku TalTechiga peetud mänge võitnud tartlased on kaotanud kaks finaalimängu ning Eesti karikavõitjaks ja Balti liiga meistriks kroonituil tuleb tiitli kaitsmiseks kõvasti vaeva näha.