K, 31.05.2023

Lõunakeskus saab ühe kiirtoidurestorani võrra rikkamaks

Kristofer Seema
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Lõunakeskus.
Lõunakeskus. Foto: PM/SCANPIX BALTICS

Käesoleval aastal on Hesburgeri laienemise fookuses Tartu ja täna avab Lõunakeskuses külastajatele uksed nende Tartu kuues restoran.

Uues restoranis, mille pind on 120 ruutmeetrit ja kuhu investeeriti 200 000 eurot, on töökohti 20 teenindajale.

«Meil on hea meel tervitada juba lõunaeestlaste seas menukat toiduketti Hesburgerit Lõunakeskuses. Viimase aasta jooksul on meie juures uksed avanud ligi 10 uut toidukohta ning tänu Hesburgerile saame keskuse külastajatele veelgi laiemat toiduvalikut pakkuda,» sõnas Lõunakeskuse tegevjuht Marju Jeedas.

«Tartu ja Lõunakeskus on meile märgilise tähtsusega piirkond. Ka meie teine sel aastal avatav uus Hesburgeri restoran tuleb just Tartusse ning seepärast värbame juba ka aktiivselt uusi inimesi,» ütles Hesburgeri turunduse ja rahvusvahelise arenduse juht Ieva Salmela.

«Oleme juba aastaid kohandanud töökohti tudengitele ja noortele lapsevanematele sobivaks, tuleme neile alati vastu töögraafikute koostamisel, et võimaldada ühildada töö pere ja õppimisega,» selgitas Salmela. Eesti Hesburgeri restoranides töötab kolmandik kõikidest töötajatest just kohandatud töögraafikuga.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles