Kas Tammekal õnnestub kolmandal katsel hooaeg avada?

Kristofer Seema
, reporter
Copy
Tartu JK Tammeka on ainus Premium liiga meeskond, kes pole veel sellel hooajal platsile pääsenud.
Tartu JK Tammeka on ainus Premium liiga meeskond, kes pole veel sellel hooajal platsile pääsenud. Foto: Tartu PM/Scanpix Baltics

Tartu JK Tammeka pidi oma Premiumi liiga hooaja avama 4. märtsil FC Kuressaare vastu, aga mäng lükati halva ilma tõttu edasi. Täpselt sama juhtus kolm päeva hiljem, kui ära jäi kohtumine JK Tallinna Kalevi vastu. Täna saadakse loodetavasti platsile eelmise hooaja hõbedameeskonna Tallinna FCI Levadia vastu.

Tammeka sõidab Tallinna olukorras, kus kümne meeskonna konkurentsis ollakse seni ainus, kes pole veel mängu kirja saanud. Levadia on ühe mängu pidanud, kui 5. märtsil tehti Pärnu JK Vapruse vastu väravateta viik. 

Tammeka peatreeneri Marti Pähna hinnangul on nad kindlasti valmis hooaega alustama.

«Meie eesmärk jääb samaks nagu eelnevatel planeeritud hooaja avamängudel – alustada meistrivõistlusi edukalt, leida kiiresti enesekindlus ning näidata meeskondlikku mängupilti nii rünnakul kui kaitses,» ütles Pähn.

Tammeka keskkaitsja Kevin Andersoni sõnul soovivad nad iga mänguga järjest paremaks minna.

«Peame kiiresti leidma hooaja alguses rütmi ja stabiilsuse. Esimene võõrsilmäng tuleb kindlasti raske, aga oleme valmis võitluseks,» rääkis Anderson.

Tammeka ja Levadia mäng saab Sportland Arenal avavile kell 18.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles