T, 28.03.2023

FOTOD ⟩ Ilmataat pikendas suusasõprade rõõme

Ilmataat pikendas suusasõprade rõõme
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Neljapäeva ennelõunal Tähtvere spordipargis suusatanud pensionär Tõnis Luik armastab suusatamist juba lapsepõlvest saati, aga majaomanikuna on lumi tema jaoks paratamatult ka parajaks nuhtluseks.
Neljapäeva ennelõunal Tähtvere spordipargis suusatanud pensionär Tõnis Luik armastab suusatamist juba lapsepõlvest saati, aga majaomanikuna on lumi tema jaoks paratamatult ka parajaks nuhtluseks. Foto: Sille Annuk

Olgugi et märtsikuu hakkab juba poole peale jõudma, kestab suusahooaeg tänu paksule lumele edasi. Tähtvere suusaradadel oli neljapäeva ennelõunal suuri ja väikesi suusatajaid, teiste seas harjutasid seal suuskadel püsti püsimist näiteks Kivilinna kooli neljanda klassi õpilased.

Ent ilusa ilma puhul oli koos sõbraga suusad alla pannud ka pensionär Tõnis Luik, kes armastab suusatamist juba lapsepõlvest saati. «Nüüdseks tekitab lumesadu muidugi kahetisi emotsioone, sest suusatada meeldib mulle väga, aga majaomanikuna on lumi paras nuhtlus,» nentis Luik.

Ta lisas, et suuskade määrimise lõpetas ta juba ligi 30 aastat tagasi ja libiseda aitab tal hoopis õige tehnika. Neljapäeval olid tal all Visu puusuusad, mida ta eelistab miinuskraadide juures. Kui temperatuur on nulli lähedal, kasutab ta teisi suuski.

Märksõnad
Tagasi üles