T, 28.03.2023

PILDID ⟩ Lilled maksavad rohkem kui mullu, aga müümata need naistepäeval ei jää

Lilled maksavad rohkem kui mullu, aga müümata need naistepäeval ei jää
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Lillede ostmine pani heatujulise härra Tartu kaubamajas ümisema Boris Kõrveri operetist «Ainult unistus» tuntud «Kerjuse laulu» sõnu «Kõik roosid ma kingiksin sulle...».
Lillede ostmine pani heatujulise härra Tartu kaubamajas ümisema Boris Kõrveri operetist «Ainult unistus» tuntud «Kerjuse laulu» sõnu «Kõik roosid ma kingiksin sulle...». Foto: Sille Annuk

Naistepäevaks kingitavate kimpude hinnad on lillemüüjate sõnul aastaga küll kõvasti kasvanud, ent ostjaid jagub ning poodides on floristidel käed-jalad tööd täis.

Täna võis Tartu kesklinnas liikudes näha paljude meeste näpus torbikusse keeratud pabereid – käes on ju naistepäev! Ehkki torbikute sisse keeratud lilled on aastaga kallimaks läinud, ei paista tähtsal päeval meestel rahast kahju olevat, sest lillepoodide teenindajad naistepäeva esimestel tundidel tööpuuduse üle ei kurtnud.

Tartu kaubamaja esimesel korrusel asuvas lillepoes tõdes florist-klienditeenindaja Karin Kõiv, et tänavuse naistepäeva hommikul osteti veidi vähem lilli kui mullu, samas on lillekimbud aasta jooksul ka uhkemaks läinud ja valikut on varasemast rohkem. «Täna lõunaks oli meie juures lilli käinud ostmas umbes viiskümmend meest,» sõnas Kõiv.

Märksõnad
Tagasi üles