Võistlustöö teemad loositi võistkondadele vahetult enne võistluse algust. Seejärel tuli üliõpilastel ettenähtud aja jooksul mõelda välja artikli ülesehitus, koguda materjali, kirjutada valmis tekst ja vormistada see vastavalt Vikipeedia nõuetele, teatas TÜ pressiesindaja kolmapäeval. Selline õpilasvõistlus toimus Eestis juba neljandat korda, kuid see aasta oli esimene, mil korraldati üliõpilastele eraldi võistlus. Eelnevate võistluste teemad on olnud kohalikud omavalitsused, linnad ja linnud.
Oma artikli kirjutamise oskused pani proovile kuus võistkonda. Liikmete seas olid TÜ, Tallinna ülikooli (TLÜ) ja Eesti kunstiakadeemia (EKA) tudengid. Esikoha ja 800 eurot said võrdselt hästi kirjutatud artikli eest tänavu kaks võistkonda: Tõravere Raadio ja Meestelaulu Selts S.U.M.E. Kolmandale kohale jõudis võistkond Õigus, mille liikmeid premeeriti 400 euroga.
Žürii esimehe Ivo Kruusamägi sõnul on Vikipeedias hädavajalik katta Eestiga seotud teemasid ning ta soovib tänada kõiki võistkondi, kes aitasid oma panusega eestikeelset Vikipeediat paremaks muuta. Uue kuue said järgmised artiklid: Eesti rahvusraamatukogu hoone, Narva-Jõesuu sanatoorium, Kuldne Kodu, Iuridicum, Haapsalu kuursaal ja Kadrioru haldushoone.
Narva-Jõesuu sanatooriumist kirjutanud Tõravere Raadio võistkonda kuulusid TÜ-s ajalugu õppivad tudengid Mihkel Braun, Hipp Saar ja Hanna-Riin Karu. Nende meelest oli artikli koostamise juures kõige raskem tööjaotuse korraldamine. «Üllatusena tuli see, kui vähe on kirjas hoonete ja asutuste hetkeolukorra kohta,» selgitasid nad. Kergem oli leida vanu dokumente ja mälestusi, kuid ajamahukamaks tööks jäi just viimasel aastakümnel toimunu kohta info otsimine. «Peale võistlust tekkis suur kirjutamistuhin, et kõik meie artiklist edasi viivad veel punased lingid ka endale selgitava artikli saaks,» lisas Hipp Saar.