Linn tunnustas parimaid konverentsikorraldajaid

Tartu Postimees
Copy
Neljapäeval peeti konverentsisaadiku programmi tänuüritus.
Neljapäeval peeti konverentsisaadiku programmi tänuüritus. Foto: Mana Kaasik

Neljapäeval toimus Tartu konverentsisaadiku programmi tänuüritus, kus tunnustati 2022. aasta silmapaistvaid konverentsikorraldajaid ja anti kätte tunnistused Tartu uutele konverentsisaadikutele.

Tartu linnapea Urmas Klaasi sõnul tutvustavad konverentsikorraldajad ja -saadikud pidevalt Tartu linna uutele külalistele ja nende töö on linna jaoks väga oluline. 

Tartus toimus möödunud aastal 32 rahvusvahelist konverentsi, mis tõid siia 3591 välisdelegaati. Tänuüritusel tunnustas Tartu linn 24 konverentsi meeskonda. Kõige rohkem suuri rahvusvahelisi konverentse tõi linna Tartu ülikool, enim osalejaid meelitas kohale ärifestival sTARTUp day.

Lisaks nimetati kolm uut Tartu konverentsisaadikut: üks Tartu ülikoolist ja kaks Eesti maaülikoolist. Tartu konverentsisaadik toob Tartusse oma eriala konverentse, panustades nii Tartu linna kui rahvusvaheliste konverentside arengusse. Tartus on nüüd kokku 134 tunnustatud konverentsisaadikut.

Eesti konverentsibüroo konkursi aasta konverentsitegu 2022 tiitli pälvis 100–300 osalejaga konverentside kategoorias Euroopa muuseumide aastakonverents ja auhindade gala, mis toimus maikuus Eesti Rahva Muuseumis.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles