R, 24.03.2023

Tartu tervishoiu kõrgkool saadab teele 174 tervishoiuspetsialisti

Tartu Postimees
Tartu tervishoiu kõrgkool saadab teele 174 tervishoiuspetsialisti
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vastuvõtt Tartu tervishoiu kõrgkooli algab tänavu 12. juunil.
Vastuvõtt Tartu tervishoiu kõrgkooli algab tänavu 12. juunil. Foto: Kristjan Teedema

Täna toimuvad Tartu tervishoiu kõrgkoolis lõpuaktused, kus diplomi saavad õe, ämmaemanda, bioanalüütiku, radioloogiatehniku ja hooldustöötaja õppekavade lõpetajad ning terviseteaduse ja radiograafia magistrid – kokku 174 lõpetajat.

Tartu tervishoiu kõrgkooli õppeprorektor Kersti Viitkar tundis heameelt, et talviste lõpetajate arv on tervishoiukõrgkoolis aasta-aastalt tasapisi kasvanud. «Et tagada tervishoiutöötajate piisav järelkasv ja kõikidele õppuritele praktikakohad, toimub vastuvõtt kõrgkooli kaks korda aastas. Viimasel paaril aastal oli talviseid lõpetajaid mõnevõrra vähem, kuna vahepealne koroonakriis sundis tudengeid enne lõputöö esitamist akadeemilist puhkust võtma, kuid nüüd on põhirõhk tagasi õpingutel ja saame rõõmustada uute tervishoiutöötajate üle,» selgitas ta.

Lõpuaktused toimuvad täna, 3. veebruaril Tartu tervishoiu kõrgkoolis (Nooruse 5): kell 11 lõpetasid õed ning kell 14 ämmaemandad, bioanalüütikud, radioloogiatehnikud, hooldustöötajad ning radiograafia ja terviseteaduse magistrid. 

Märksõnad
Tagasi üles