Pere Leib jätkuvalt võidulainel

Tartu Pere Leib
Tartu Pere Leib Foto: Andres Haabu / Postimees

Tartu Pere Leib alistas eile Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria esimeses mängus Valio Võru 3-0.

Meeskonna kodulehekülje teatel algas kohtumine tartlaste jõudemonstratsiooniga, kui mindi ette lausa 9:0. Seejärel kosusid ka külalised ning edaspidi sai näha juba võrdsemat mängu. Esimene geim siiski kindlalt Pere Leivale 25:18.

Teine ja kolmas geim kulgesid tasavägisemalt, kuid kuulusid taas Tartule vastavalt 25:19 ja 25:22.

Tartlaste parim oli täna 17 (+12) punktiga Martti Juhkami. Võru poole peal tõi Andris Õunpuu 16 punkti.

Järgmine mäng toimub reedel kell 19 Võrus. Seeria mängitakse kolme võiduni.