L, 28.01.2023

Politsei tuvastab 46-aastase Kaido asukohta

Tartu Postimees
Politsei tuvastab 46-aastase Kaido asukohta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Hooldekodu personali sõnul lahkus mees nende juurest 14. novembril.
Hooldekodu personali sõnul lahkus mees nende juurest 14. novembril. Foto: PPA

Politsei palub kaasabi tuvastamaks 46-aastase Kaido asukohta, kes lahkus novembri keskel Võisiku hooldekodust ega olla sinna seni naasnud.

Hooldekodu personali sõnul lahkus mees nende juurest 14. novembril ning nad ei tea seni, kuhu mees läks või kus aega veedab. Kaido on varemgi samamoodi hooldekodust lahkunud ning siis nädalaid lähedaste sõprade juures aega veetnud nii, et hooldekodul puudub teadmine, kas nende hoolalusega on kõik korras või kus ta oma aega veedab.

Nüüdki palusid nad politsei abi mehe asukoha tuvastamisel. Kohalikud politseinikud on möödunud nädalatel korduvalt üle kontrollinud mehe võimalikke viibimiskohti nii tema varasemas elukohas Põltsamaa vallas Mällikvere külas kui ka Võisikul. Paraku ei ole seni mehe asukohta õnnestunud tuvastada.

Kaido on lühemat kasvu ning tugeva kehaehitusega. Hooldekodust lahkudes oli tal seljas hall kapuutsiga jope ja jalas tumedad triibuga dressid.

Kõigil, kel on Kaido võimaliku viibimiskoha kohta infot, palume seda jagada piirkonnapolitseinik Ivo Saarelaga telefonil 523 5097 või e-kirja teel ivo.saarela@politsei.ee.

Märksõnad
Tagasi üles