E, 30.01.2023

Nädala starter ⟩ Tartumaa aasta küla süda tuksub Äksi poes

Liina Ludvig
, ajakirjanik
Tartumaa aasta küla süda tuksub Äksi poes
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ühe kolmapäeva lõunaajal astusid Äksi Järve poodi kohalikud kunded Triinu Eismel ja tema koer Juuli. Samal ajal juhtus seal olema ka poe endine juhataja Riina Tiirmaa (pildil), kel suur sõprus nii kutsa kui ka poes müüdavate tuuletaskutega.
Ühe kolmapäeva lõunaajal astusid Äksi Järve poodi kohalikud kunded Triinu Eismel ja tema koer Juuli. Samal ajal juhtus seal olema ka poe endine juhataja Riina Tiirmaa (pildil), kel suur sõprus nii kutsa kui ka poes müüdavate tuuletaskutega. Foto: Sille Annuk

Meie jääajakeskuse kohta ütles ükskord keegi, et «Issand jumal, lähed sisse ja vaatad – nagu välismaal! Tuled välja – ümberringi mingisugune kolgas!»,» rääkis Äksi raamatukoguhoidja Anita Priks. Äksi pole aga ei kolgas ega küla, vaid koguni alevik, mis pälvis sel aastal Tartumaa aasta küla tiitli.

Meie Jääaja keskuse kohta ütles ükskord keegi, et «Issand jumal, lähed sisse ja vaatad – nagu välismaal! Tuled välja – ümberringi mingisugune kolgas!» rääkis Äksi raamatukoguhoidja Anita Priks. Äksi pole aga ei küla ega kolgas, vaid koguni alevik, mis pälvis sel aastal Tartumaa aasta küla tiitli.

Märksõnad
Tagasi üles