L, 10.12.2022

GALERII ⟩ Salvestis töötavad ukrainlased korraldasid heategevusliku perepäeva

Salvestis töötavad ukrainlased korraldasid heategevusliku perepäeva
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Salvesti heategevusliku kohviku idee Ukraina toetuseks tuli ettevõtes töötavatelt ukrainlastelt, kes ka ise kõik söögid valmistasid.
Salvesti heategevusliku kohviku idee Ukraina toetuseks tuli ettevõtes töötavatelt ukrainlastelt, kes ka ise kõik söögid valmistasid. Foto: Sille Annuk

Täna keskpäeval avas aktsiaselts Salvest Tartus kolmeks tunniks kohviku, kus toitu valmistasid Ukrainas toimuva sõja eest pakku tulnud inimesed, et teenida raha omade toetuseks.

Täna kell 12 avati Salvesti Tartus Aruküla tee 3 asuva hoone keldrikorrusel kuni kella kolmeni kohvik, kus pakuti ettevõttes töötavate ukrainlaste vaaritatud roogi. Ent juba veerand tundi enne avamist seisid inimesed ukse taga ja kohviku esimestel minutitel jõudis kohale veel mitukümmend inimest, kes tekitasid mööda treppe välisukseni lookleva järjekorra.

Menüüs olid Ukraina rahvusroad, kohvikus pakuti mõistagi borši, aga ka kartulit liharulliga, kapsarulle, soolaseid ja magusaid vareenikuid ning kompotti ja pirukat. Tooraine oli heategevuslike roogade valmistamiseks ukrainlastele annetanud Salvest.

Märksõnad
Tagasi üles