E, 20.03.2023

GALERII ⟩ Annelinna paneelmajade elanikke külastasid tulnukad

Jens Raavik
, ajakirjanik
Annelinna paneelmajade elanikke külastasid tulnukad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Filmi "Must auk" võtted toimusid Annelinnas, sest just seal on režissöör Moonika Siimetsa sõnul linateosesse sobilikud kollased korterelamud.
Filmi "Must auk" võtted toimusid Annelinnas, sest just seal on režissöör Moonika Siimetsa sõnul linateosesse sobilikud kollased korterelamud. Foto: Kristjan Teedema/Tartu Postimees

Neljapäeva õhtupoolikul oli osa Nõlvaku tänavast suletud ja sealsete majade vahel askeldasid kümned inimesed lampide ja mustade vihmavarjudega, sest toimusid filmi «Must auk» võtted.

Režissöör Moonika Siimetsa uues mängufilmis on üks roll täita Tartul, sest Annelinna kollaste kortermajade vaheline ala tundus Siimetsale ideaalne võtteplats.

Nostalgiahõngulise linateose «Seltsimees laps» autoril on käsil järgmine film, mille stsenaariumi pani ta kokku Armin Kõomäe ja Andrus Kiviräha novellidest. «Kuna ma olen Tartus Ropka linnaosas kasvanud ja mu tädi elas Annelinnas, sain hästi palju inspiratsiooni magalarajoonide eluviisist. Just siin on sellised majad, milliseid kuskil mujal Eestis ei ole, need kollased majad sobivad hästi meie filmi,» selgitas Siimets.

Märksõnad
Tagasi üles