Ravens alustas karikavõistlusi veenva võiduga Rapla üle

Kristofer Seema
, Tartu Postimehe spordireporter
Ravensi tiimist säras karikamängus kõige eredamalt Temari Nuuma, kes lõi koguni neli väravat. Foto: Diana Jesin

Tartu Ravens Futsal alustas kolmapäeval Eesti saalijalgpalli karikavõistlusi 1/16-finaalis 8:2 võiduga Saku Sporting Rapla üle vastaste kodusaalis Kohilas.

Ülikoolilinna saalijalgpallurid lõid juba avapoolajal neli väravat, nende autorid olid Temari Nuuma (2), Lehar Savikink ja Jan Mihkel Leetsaar. Rapla meeskonna tabamuse eest hoolitses Carl Kalju. Poolajale mindi Ravensi 4:1 eduseisus.

Teisel poolajal jätkasid külalised samas rütmis. Nuuma skooris veel kahel korral, Leetsaar lisas oma saldosse ühe värava ning jala sai valgeks ka Edgar Khachatryan. Sarnaselt esimese vaatusega suutis kodumeeskond taas ühe värava lüüa, seekord autoriks Raimond Eino. Lõpuvile kõlades oli seis 8:2.