Vallaasutuse juht püüdis sotsiaalmeedias tähelepanu varikontoga

Eili Arula
, ajakirjanik
Copy
Põltsamaa Elu grupi administraator Elmo Jõeleht tegi Georg Sielmanni profiilipildi kohta kiire analüüsi, mis näitas, et tegu on varikontoga.
Põltsamaa Elu grupi administraator Elmo Jõeleht tegi Georg Sielmanni profiilipildi kohta kiire analüüsi, mis näitas, et tegu on varikontoga. Foto: Kuvatõmmis

Põltsamaa piirkonna elanikke ühendavas Facebooki grupis tegi postitusi inimene, keda ei ole olemas. Asja uurides selgus läinud nädala lõpus, et nende postitustega tahtis endale tähelepanu tõmmata vallaasutuse juht, kes pärast tõe ilmsikstulekut ametist lahkus.

Georg Sielmanni nimeliselt kontolt ilmus Facebooki Põltsamaa Elu gruppi postitus, et on pärit Saksamaalt ning ta tuli esivanemate maale ehk siis Eestisse pensionipõlve veetma. Ta uuris, kas Põltsamaa oleks eakatele mõeldud kooskäimise kohta, näiteks raamatuklubi ning kutsus Põltsamaa pensionäre end sõbraks lisama. 

Sielmann postitas muu hulgas Põltsamaa Elu gruppi foto Kuningamäel asuvast kalmistuväravast, mille Põltsamaa vallale kuuluv osaühing Põltsamaa Haldus oli hiljuti lasknud kuldseks värvida. Sielmann kiitis postituses ilusaid väravaid ja uuris, kas oleks võimalik sinna kalmistule platsi saada.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles