T, 7.02.2023

Kass võttis linnavolinikult telefonikõnevõime

Tartu Postimees
Kass võttis linnavolinikult telefonikõnevõime
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Munitsipaalpoliitik Silver Kuusik naudib neil päevil elu telefonita.
Munitsipaalpoliitik Silver Kuusik naudib neil päevil elu telefonita. Foto: Erakogu

Ega mina ka täpsemalt tea, mis aineid see SIM-kaart sisaldas, et kassile meeltmööda oli. Igatahes, hakkasin kaarti vahetama ja kuulsin selja taga diivani peal krõbinat, selgitas Tartu volikogu EKRE fraktsiooni esimees Silver Kuusik, kuidas ta reedeni telefonita jäi. «No sinna see kaart läks!»

Kuusik jõudis äsja teha sotsiaalmeediasse postituse, et telefon ei tööta ja kõige kiirem suhtlemine saab toimuda ainult sotsiaalmeedia kaudu. «Põhjus, miks asjad nii läksid, peitub ühes neljajalgses tegelases, kes otustas telefonikaardile (paketi vahetuse tõttu) hambad sisse lüüa. Palun vabandust ebameeldivuste pärast!» kirjutas Kuusik.

Selgub, et kolm aastat tagasi pojale jõuludeks toodud kass Gloria kasutas ära hetke, mil linnavolinik katsetas, kas uus kaart on juba aktiveerunud, ja lõi  vanale hambad sisse. Augustas, aga ära ei söönud. Uus kaart veel ei toiminud, vana pärast mulgustamist enam ka mitte. «Mõnekümne sekundiga olid augud sees. Siis sain teada, et uus aktiveerub alles reedeks,» ütles Kuusik.

Linnavolinik Silver Kuusiku kass Gloria.
Linnavolinik Silver Kuusiku kass Gloria. Foto: Erakogu

«Esimesed kaks tundi on olnud harjumatu... ei tahaks öelda, et midagi on puudu, aga kahtlaselt rahulik,» sõnas linnavolinik elu kohta telefonita. 

Selle kassi nüüdne hävitustöö pole aga midagi enneolematut. «Kunagi pani optilise kaabli tuuri, on läinud kingapaelu, akulaadijaid, naistepesu,» loetles Kuusik. 

Märksõnad
Tagasi üles