E, 5.12.2022

Lidl avab oktoobris Tartus teise poe

Tartu Postimees
Lidl avab oktoobris Tartus teise poe
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lidli teine pood Tartus asub Lõunakeskuse lähistel.
Lidli teine pood Tartus asub Lõunakeskuse lähistel. Foto: Erakogu

Vähem kui kahe nädala pärast, 6. oktoobril kell 8 avab Lõunakeskuse kaubanduspargis uksed uus Lidli kauplus.

Uus Lidl kauplus asub Lõunakeskuse kaubanduspargi territooriumil Tallinna-poolses küljes. Esimesed neli nädalat pärast avamist on uues kaupluses erilised sooduspakkumised. Avamispäeval kell 17 toimub uue kaupluse juures ka kontsert ning klientidel on võimalik õnneratast keerutades auhindu võita.

Lõunakeskuse kaubanduspargis asuv Lidli kauplus on esimene Eestis, mille ettevõte on rajanud ümberehitatud hoonesse. Kauplus on renoveeritud keskkonnahoidlikult, järgides rahvusvahelise EDGE ehitussertifikaadi nõudeid. Hoone on energiasäästlik ja kasutab ainult roheenergiat. Uuel kauplusel on kõrgete, 8-meetriste lagedega avar, 1400-ruutmeetrine müügisaal ning laiad vahekäigud mugavaks ostlemiseks. Samas hoones Optika 21 asub ka Mileedi lillekauplus.

Kauplusele pääseb lihtsasti ligi nii ühistranspordi, auto kui ka jalgrattaga. Hoone juurde kuulub suur parkla 152 laia parkimiskohaga, millest kaks on mõeldud liikumispuudega inimestele ja kaks peredele. Ratturitele on mugavaks ja turvaliseks parkimiseks ette nähtud kuus jalgrattakohta.

Lõunakeskus pood on teine Lidli kauplus Tartumaal, uue kaupluse avamisega on Eestis kokku kümme Lidli poodi.

Jaekaubandusettevõte Lidl Eesti investeeris uue kaupluse ehitusse ja lähiümbruse parandamisse üle 2,8 miljoni euro. Kaupluse avamisega loodi 60 töökohta.

Märksõnad
Tagasi üles