T, 4.10.2022

Pildid ⟩ Jõgeva spordihoone ehitus jõudis sarikapeoni

Tartu Postimees
Jõgeva spordihoone ehitus jõudis sarikapeoni
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Reede keskpäeval leidis aset Jõgeva valla spordihoone sarikapidu ning hoone katuselt toodi alla pärg.

Pärja võtsid ühiselt maha Jõgeva vallavolikogu esimees Priit Põdra, vallavanem Angela Saksing, abivallavanem Viktor Svjatõšev, Jõgeva spordikeskuse juhataja Hanno Koll, arhitekt Kalle Vellevoog, sisearhitekt Tiiu Truus, objekti projektijuht Inna Paulus ning KRC Ehituse juhatuse liikmed Siim Kroodo ja Taavi Sinijärv.

Vallavanem Angela Saksing sõnas, et selle aasta märklause on «Jõgeva ehitab!». «Meie piirkonnas toimub mitmel pool ehitustegevus: paigaldatakse nurgakive ning peetakse sarikapidusid. Spordihoone on Jõgeva valla sajandi ehitis. Siia tulevad ideaalsed sportimistingimused õpilastele, klubidele, sportlastele ja harrastajatele ning suurepärased võimalused võistluste korraldamiseks,» lausus Saksing.

KRC Ehituse esindaja Taavi Sinijärv ütles, et arhitekt on neile esitanud väljakutset pakkuva ülesande. «Spordihoone ehitamisel kasutame nii pikki liimpuittalasid, milliseid ei ole Eestis seni kuhugi paigaldatud. Meie tublid insenerid on selle ülesande oskuslikult lahendanud,» märkis Sinijärv. Ta lisas, et Jõgeva saab endale väärika, nüüdisaegse ning mugava spordihoone.

Jõgeva uue spordihoone ehitusleping allkirjastati möödunud aasta 28. septembril. Hanke võitis konkursi korras OÜ KRC Ehitus. Ehitusjärelevalvet pakub OÜ Telora. 4845-ruutmeetrise spordihoone projekteeris OÜ JVR arhitektuuribüroo arhitekt Kalle Vellevoog. Uksed avatakse treeninguteks järgmise aasta kevadel.

Märksõnad
Tagasi üles