Uue lasteaiaga paranevad mudilaste võimalused

Kelly Olesk
, Reporter
Copy
Midrimaa lasteia direktor Uuve Jakimainen (vasakul) ja Luunja valla haridusnõunik Kadri Sõrmus käisid maja veel enne suurt rekonstrueerimist üle vaatamas. Juba järgmisel õppeaastal peaksid mudilased saama värskelt valminud maja kätte.
Midrimaa lasteia direktor Uuve Jakimainen (vasakul) ja Luunja valla haridusnõunik Kadri Sõrmus käisid maja veel enne suurt rekonstrueerimist üle vaatamas. Juba järgmisel õppeaastal peaksid mudilased saama värskelt valminud maja kätte. Foto: Margus Ansu

Eile tunnistas Luunja vallavolikogu edukaks AS Tartu Ehituse pakkumuse, mille järgi asub ehitusettevõte peagi rekonstrueerima vallas asuva Midrimaa lasteaia peahoonet. Ligi 5,6 miljonit eurot maksev remont peaks valmima tuleva aasta juulis.

Praegu askeldavad Midrimaa väikesed põnnid asenduspinnal ning vana maja on tühi. Midrimaa direktor Uuve Jakimainen rääkis, et remont on kauaoodatud ning uue majaga seotud unistusi palju. «Kuna lapsed on nii pisikesed ja aknad niivõrd kõrgel, ei näegi nad midagi muud peale seina. Aknast välja vaatama lapsed ei ulatu,» tõi ta näite.

Pärast remonti see probleem laheneb: rühmad saavad valgemaks ja avaramaks ning ka kõige pisemad pääsevad aknast välja vaatama.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles