R, 8.12.2023

Kadunud noor naine andis endast ise politseile märku

Tartu Postimees
Copy
Politsei, foto on illustratiivne.
Politsei, foto on illustratiivne. Foto: Dmitri Kotjuh

Politsei palus kaasabi selgitamaks 24-aastase Kadri-Anni asukohta, keda nähti viimati 2. augustil matkamas Tartumaal Alatskivil. Noor naine ei olnud sellest ajast saati koju naasnud, lähedased temaga kontakti ei saanud ning tema asukoht oli teadmata. Täna pärastlõunal andis naine politseile teada, et temaga on kõik hästi. 

Eile anti politseile teada, et Tartus ei ole oma koju Ujula tänaval või lähedase elupaika jõudnud 24-aastane Kadri-Ann, kes pidanuks sinna oma sõnade kohaselt peale matkamist Alatskivil suunduma.

Naist on otsinud nii tema lähedased kui ka politseinikud, kes eilse ja tänase hommiku jooksul on läbi vaadanud nii Alatskivi tänavad kui ka asutused. Naist otsiti ka Alatskivi järve ümbrusest ning matkaradadelt. Paraku teda seni leida ei ole õnnestunud. Abipalve ning kirjeldus otsitavast naisest on jäetud ka kohalikule kogukonnale, kel palutud naist märgates sellest politseile kohe teada anda.

Telefoni noorel naisel ei ole. Ta on umbes 175 sentimeetrit pikk ja kõhna kehaehitusega. Ta kannab prille ning tal on pikad punakad juuksed. Viimati oli tal seljas roheline jope, selle all helehall pluus. Jalas mustad retuusid ja helepruuni värvi saapad. Lähedaste sõnul esineb noorel naisel kõnehäireid ning ta kõnnib iseloomulikult jalad veidi sissepoole.

Naine võib viibida nii Tartu linnas kui ka Alatskivi kandis, kuid ei ole välistatud, et ta on tasuta bussiliine kasutades mõnda teise piirkonda liikunud.

Kui keegi on kirjeldusele vastavat naist näinud, palub politsei sellest teada anda numbril 112.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles