TÜ/Eeden jäi veerandfinaalseerias tagaajajaks

Võrkpall
Võrkpall Foto: Arvet Mägi / Virumaa Teataja

TÜ/Eeden kaotas eile alanud võrkpalli naiste meistriliiga veerandfinaalseerias 2:3 Võru VK/SK-le. Teises veerandfinaalpaaris võitis Pärnu VK Tallinna Ülikooli.

Tartus peetud kohtumisel võitsid naiskonnad vaheldumisi geime ning kohtumise saatus otsustati alles viiendas geimis, mille külalised võitsid 15:11 ning asusid 3-2 võiduga seeriat juhtima. Võru parimana tõi Margot Pähn 20 punkti, Eliise Hollas lisas 18 punkti (viis ässpallingut).

Kadi Mägi tõi hea rünnakuprotsendiga TÜ/Eedenile 21 punkti.

Põhiturniiri kolmas naiskond Pärnu VK võitis kodusaalis 3:1 TLÜ. Tene Jürgens ja Kristiina Raap tõid Pärnule 15 punkti, Kairi Kiss oli TLÜ edukaim 15 punktiga.

Reedel võõrustab Võru TÜ/Eedenit ning laupäeval sõidab Pärnu külla TLÜ naiskonnale.

Viimsi Spa ja Viljandi Metall on koha poolfinaalis juba taganud. Poolfinaali pääsemiseks on veerandfinaalseerias vaja võita kaks mängu.