Laupäeva õhtul kohtusid Tamme staationil Tipneri karikavõistluste esimeses voorus kodumeeskond Tartu JK Tammeka ning teises liiga Lõuna/Lääne piirkonnas palliv FC Kose. Kohtumise võitis kindla 8:0 tulemusega Tammeka.

Tamme staadionil kõlanud avavile järel haaras kiire initsiatiivi Tammeka. Kulus vähem kui viis minutit, kui mitme varumängijaga alustanud kodumeeskond Patrick Genro Veelma tabamusest juhtima läks. Vaid kaks minutit hiljem kasvatasid nad edu veelgi, kui Giacomo Uggeri söödust oli värava all täpne Kevin Mätas.

Järgmist väravat tui oodata ligi kakskümmend minutit. Tammeka sai küll korduvalt vastaste värava all löögile, kuid Kose väravavahil Adrian Mõttusel õnnestus pealelöögid tõrjuda. Seda ka 29. minutil, kui ta tegi topelt tõrje, kuid et pall põrkas väljakule tagasi, sai Giacomo Uggeri löögile ja viis Tammeka 3:0 ette. Vaheajale läks Tartu meeskond juba 4:0 eduseisul, sest 38. minutil lõi oma teise värava Kevin Mätas.