K, 17.08.2022

GALERII ⟩ Ajalugu tehtud! Kert Varik võitis koos Lari Kunnasega Lange MM-etapi

Henn Uuetoa
, ajakirjanik
Ajalugu tehtud! Kert Varik võitis koos Lari Kunnasega Lange MM-etapi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Peale enam kui pooletunnist võistlust täis hüppeid, rööpais kurve ja leitsakut ületasid etapivõitjad Kert Varik ja Lari Kunnas finišijoone energiliselt – haarati teineteisel käest ja hõisati.
Peale enam kui pooletunnist võistlust täis hüppeid, rööpais kurve ja leitsakut ületasid etapivõitjad Kert Varik ja Lari Kunnas finišijoone energiliselt – haarati teineteisel käest ja hõisati. Foto: Henn Uuetoa

Pühapäeval Tartu lähistel Langel lõppenud quadide EM-etapp ja külgvankriga mootorrataste MM-etapp kujunes eestlastele edukaks mõlemas arvestuses, sest poodiumi kõrgeimale astmele kerkis nii Kevin Saar quadides kui Kert Varik külgvankrites. Viimane saavutus tähistas seejuures esimest võitu nii Eestile kui Soomele, kust on pärit Variku kaassõitja Lari Kunnas.

Külgvankriga mootorrataste parimate väljaselgitamine algas laupäeval kvalifikatsioonsõitudega. Sarja kaks kiireimat duot – hollandlasest liider Etienne Bax ja tšehh Ondrej Cermak ning teisel kohal paiknevad Kert Varik ja soomlane Lari Kunnas siis veel omavahel rinda pista ei saanud, sest võisteldi vastavalt esimeses ja teises ringis. Mõlemal paaril õnnestus kvalifikatsioon hästi, oma sõidus saavutati kohe edu ning seda enam käest ei antudki.

Napp võit

Märksõnad
Tagasi üles