N, 11.08.2022

Päästjatel tuli kustutada auto, prügikast ja kaablist süttinud pinnas

Tartu Postimees
Päästjatel tuli kustutada auto, prügikast ja kaablist süttinud pinnas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Põlesid nii auto, päikesepaneelide toitekaablist süttinud pinnas kui ka prügikast. Pilt illustratiivne
Põlesid nii auto, päikesepaneelide toitekaablist süttinud pinnas kui ka prügikast. Pilt illustratiivne Foto: Arved Breidaks/Lõuna-Eesti Postimees

Möödunud ööpäeva vältel sai häirekeskus kolmel korral kõne Jõgevamaale, kus põles auto, prügikast ja toitekaablist süttinud pinnas.

Eile kella poole viie paiku õhtul kukkus Avinurme alevikus Tööstuse tänaval maha elektrikaabel, millest süttis pinnas. Päikesepaneelide toitekaablist tekkinud põleng kustutati kolme pulberkustutiga, õnneks tuli edasi levida ei jõudnud.

Täna öösel kümme minutit peale keskööd kiirustasid päästjad Mustvee linna Tartu tänavale, kus põles sõiduauto Hyundai. Päästjad tuvastasid, et põlengukoht asus auto kapoti all ning osaliselt oli tuli levinud ka salongi. Põlengu saadi lõplikult kontrolli alla kell 00.25.

Paar tundi varem, kell 22.27 teatati häirekeskusele põlevast puitümbrisega prügikastist ning selle vahetus läheduses süttimisohus olevast autost. Kohale saabunud päästjad kustutasid lausleegiga põlenud prügikonteineri ning jahutasid maha ka kõrval olnud auto.

Märksõnad
Tagasi üles