Linna päev toob koroonast räsitud ööbiku Raekoja platsile

Jens Raavik
, ajakirjanik
Copy
Mullu tuli «Ööbik ja üliõpilane» raeplatsi asemel esitamisele Vanemuises. Fotol on bariton Raiko Raalik (vasakult), sopran Elina Nechayeva ja dirigent Kaspar Mänd, tenor Reigo Tamm ja metsosopran Kai Rüütel koos Pärnu linnaorkestri ja E STuudio kammerkooriga.
Mullu tuli «Ööbik ja üliõpilane» raeplatsi asemel esitamisele Vanemuises. Fotol on bariton Raiko Raalik (vasakult), sopran Elina Nechayeva ja dirigent Kaspar Mänd, tenor Reigo Tamm ja metsosopran Kai Rüütel koos Pärnu linnaorkestri ja E STuudio kammerkooriga. Foto: Ragnar Peets

Tänavusel Tartu linna päeval, 29. juunil saavad linlased osa tervest hulgast kultuuriüritustest, ettekandmisele tuleb ka lühiooper «Ööbik ja üliõpilane», mis mullu koroonapiirangute tõttu täies hiilguses esitamata jäi. Ehkki linna päeva tähistatakse juba seitsmendat korda, on sel aastal päeva järjekorranumber kuus, sest 2020. aastal tähistati seda koroonapiirangute tõttu poolikult ehk järjekorranumbriga 4,5.

Sel aastal on taas võimalik kõigil ja kõikjal linna päeval osaleda, mistap otsustati eelmise aasta puhul loodud lühiooper tänavu uuesti publiku ette tuua.

Tartule loodud ooper

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles