K, 22.03.2023

Tartu kaasav eelarve jätkub aruteludega

Tartu Postimees
Tartu kaasav eelarve jätkub aruteludega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Arutelul tutvustavad ettepanekute autorid oma ideid ning toimub hindamine, mõttevahetusi modereerib Andrei Liimets.
Arutelul tutvustavad ettepanekute autorid oma ideid ning toimub hindamine, mõttevahetusi modereerib Andrei Liimets. Foto: Mana Kaasik

14. ja 15. juunil algusega kell 17 toimuvad Spark Demos (Narva mnt 3) kaasava eelarve arutelud, kus ideede autorid tutvustavad oma ideid ning selgub ka 25 ideed, mis lähevad oktoobris toimuvale rahvahääletusele.

14. juunil arutletakse ideede üle, mis koonduvad teemagrupi «Vaba aja veetmise võimalused» alla ning 15. juunil on arutelu teemaks «Linnaruumi korrastamine ja rikastamine». Arutelul tutvustavad ettepanekute autorid oma ideid ning toimub hindamine, mille tulemusena selgub 25 ideed, mis lähevad oktoobri alguses toimuvale rahvahääletusele. Hindamisel osalevad ideede autorid ja kutsutud eksperdid.

Arutelusid modereerib Andrei Liimets. Huvilised on oodatud.

Tartu kaasavasse eelarvesse esitati tänavu 55 ideed, mille teostatavust hindas eksperdikomisjon, edasi pääses 35 ideed. Arutelule ei pääsenud ideed, mis ei olnud teostatavad või ei vastanud kaasava eelarve tingimustele.

Ideedega ja kaasava eelarve käiguga saab tutvuda veebis http://www.tartu.ee/kaasaveelarve

Tartu alustas kaasava eelarvega 2013. aastal ja korraldab seda tänavu kümnendat korda. Praeguseks on kaasava eelarve toel ellu viidud või ellu viimisel kuusteist ideed.

Märksõnad
Tagasi üles