Tartu Pere Leib asub tiitlit jahtima

Tartu Pere Leib eelmisel nädalal trennis.
Tartu Pere Leib eelmisel nädalal trennis. Foto: Kristjan Teedema

Veerandfinaalseeria kahes kohtumises Ozolnieki Poliursi võitnud Tartu Pere Leib asub tuleval nädalalõpul võitlema Schenkeri liiga esikoha eest.

Kui esimeses kohtumises võitsid tartlased Poliursi 3:0 (25-14, 28-26. 25-19), siis korduskohtumine oli tasavägisem, sest tartlased võtsid alles viiendas geimis tulemusega 3:2(26-24, 23-25, 27-29, 25-16, 15-12).

FinalFour saab olema eestlaste siseasi, sest veerandfinaalides tegid lätlastele tuule alla ka Tallinna Selver, TTÜ ja Pärnu VK.

Schenkeri liiga Final Four mängitakse Tallinnas Audentese spordihoones. Tartu Pere Leib kohtub laupäeval kell 18:30 poolfinaalis Pärnu VK-ga, keda viimases kahes kohtumises on 3:1 võidetud. Tallinna Selver võõrustab kell 16 TTÜ meeskonda.