Premium liiga tänavuse hooaja 13. voorus kohtus Tartu Tammeka koduväljakul Pärnu Vaprusega, kelle alistasid tartlased liigahooaja esimeses omavahelises mängus tulemusega 2 : 1. Tammeka jaoks oli tänane mäng esimene kodumurul peetud kohtumine sel hooajal.

Pärnu Vaprus pole tänavusel hooajal teeninud võõrsil mängides mitte ainsatki punkti, lisa ei tulnud ka sel korral, sest kodumeeskond tundis end Tamme väljakul õdusalt ja tartlased võitsid mängu enesekindlalt skooriga 3 : 1.

Mängu avavärava sai 41. minutil enda nimele Tammeka mängija Patrick Veelma, kelle jaoks oli see hooaja esimene. Väravateta ei jäänud ka teine poolaeg, kui 57. minutil sahises Alexander Kukharevi teele pandud pallist pärnakate võrk taaskord. Vaid üheksa minutit hiljem sai Vapruse väravavaht Hendrik Vainu puhastada puuri ka kolmandast pallist, lööja Tanel Lang 66. minutil.

Väravata ei pidanud koju minema ka Vapruse mängijad, sest 77. mänguminutil suutis Kristjan Kask palli Tammeka võrku lüüa.

Kollaseid kaarte nopiti kahe meeskonna peale kokku neli, millest esimese, avapoolaja ainsa kaardi väljastas kohtunik 28. mänguminutil Pärnu vapruse mängijale Uku Kõrrele. Teise poolaja esimese kollase sai samuti Vapruse mängija, seekord patustas 61. kohtumisminutil Anton Krutogolov. Kolmanda kaardi sai kohtuniku taskust enda arvele Tammeka mängija Taijo Teniste 75. minutil. Kohtumise neljanda kollase kaardi võttis endale 85. minutil Vapruse Martin Kase.

Tamme staadionile oodatakse publikut taas 17. mail, kui vastakuti lähevad Tammeka ja Tallinna Kalev. Järgmine jõuproov Tammeka ja Vapruse vahel leiab aset 2. juulil kell 20 Pärnu rannastaadionil.