Reede õhtul mängis Tartu ülikooli korvpallimeeskond Maks ja Moorits Tartu ülikooli spordihoones Eesti-Läti ühisliiga veerandfinaali korduskohtumisel. Võimsa esimese veerandi võitnud Tartu juhtis pikalt, kuid viimasel veerandil pääses VEF ette ning võitis viimaks lisaajal seisuga 88 : 85.

Et Tartu meeskond jäi teisipäeval võõrsil VEFile 57 : 91 alla, vajasid nad täna võitu, mis viinuks veerandfinaali kolmandasse ringi. Ligi 700 pealtvaataja silme all algaski mäng tartlaste taktikepi järgi, tabati kaheksa kolmepunktiviset vastaste kahe vastu ning veerandi lõpuks oli edu VEFi ees koguni 17 punkti – 36 : 19.