Kolmapäeva õhtul kohtusid Tartus Sepa staadionil Tartu JK Tammeka ning Tallinna FC Flora, kes mõlemad oma hooaja esimesest liigamängust võitu lootsid. Tubli hooaja ettevalmistuse teinud Tammeka Florale vastu ei saanud ning juba kümne minutiga oldi külalismeeskonnast kahe väravaga maas ja 56. minuti Konstantin Vassiljevi löödud penalti järel lasti pead norgu ja lõpuvile kõlades tuli vastu võtta 0:4 kaotus.

Flora sai mängu selgelt paremini käima ja üsna pea peegeldus see ka tabeliseisus, sest Konstantin Vassiljevi kaheksandal ning Markus Soometsa kümnendal minutil löödud väravad viisid meeskonna kiirelt juhtima. Seejärel pääses ka kodumeeskond rohkem rünnakule ning mäng võrdsustus.

Teinegi poolaeg tõi Florale kiire värava, kui 56. minutil oli penaltipunktilt täpne Vassiljev. Seejärel suutis just Flora suuremas osas palli hoida ja rünnakuid tekitada ning 65. minuti Rauno Alliku jalast löödud värav tegi lõppskooriks 4:0.