Bigbank Tartu marssis kindlalt finaali, peatreener pinget ei tundnudki

Reede õhtul mängiti Tartus A. Le Coqi spordihoones võrkpalli Credit24 meistriliigas poolfinaalkohtumised. Esimesest mängust laupäeval toimuvasse finaali pääsenud TalTech sai vastaseks kodumeeskonna Bigbank Tartu, kes alistas kindlalt 3:0 Leedu tippklubi Gargždai Amber-Arlanga.

Gargždai Amber-Arlanga ja Bigbank Tartu omavaheline poolfinaalkohtumine algas väga tasavägiselt, kumbki meeskond ette rebida ei suutnud. Seda kuni seisul 15:15, mil alustas kodumeeskond spurti. Peagi oli edu 22:16 ning avakolmandik võideti 25:18.

Teinegi geim algas nagu eelmine tasavägiselt ning esimestel minutitel püüdis nappi eduseisu hoida pigem Leedu klubi. Küll veidi raskemalt, kuid siiski suutis Bigbank taas seisu enda kasuks keerata ning umbes geimi keskelt oli tartlaste edu viiepunktiline. Edu püsis ning geim lõppes seisuga 25:18.