E, 5.12.2022

GALERII ⟩ Keskkonnaametnikud kolisid oma töökohta tagasi

Liina Ludvig
, ajakirjanik
Keskkonnaametnikud kolisid oma töökohta tagasi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Keskkonnaameti töömasinaid tuuakse järk-järgult tagasi oma hoone keldrisse. Neist ühe juures tegid korraks peatuse keskkonnamaeti peadirektor Rainer Vakra (paremal) ja Tartumaa järelevalvebüroo juht Tanel Türna.
Keskkonnaameti töömasinaid tuuakse järk-järgult tagasi oma hoone keldrisse. Neist ühe juures tegid korraks peatuse keskkonnamaeti peadirektor Rainer Vakra (paremal) ja Tartumaa järelevalvebüroo juht Tanel Türna. Foto: Kristjan Teedema

Mullu peaaegu samal ajal pakkisid vastliitunud keskkonnaameti ja -inspektsiooni ametnikud Aleksandri tänaval asjad kokku ning alustasid ühiselt tööd Eesti Rahva Muuseumi vanas peahoones Veski tänaval. Nüüd on ametnikud tagasi Aleksandri 14 majas, mis on läbinud põhjaliku uuenduse.

Mullu peaaegu samal ajal pakkisid vastliitunud keskkonnaameti ja -inspektsiooni ametnikud asjad kokku ning alustasid ühiselt tööd Eesti Rahva Muuseumi vanas peahoones Veski tänaval. Nüüd ollakse tagasi endises Aleksandri 14 majas, mis on aasta jooksul läbinud põhjaliku värskenduskuuri.

Märksõnad
Tagasi üles