E, 29.05.2023

Võrkpallinaistele tõi võidu ühtsus ning tugev ja õnnestunud serv

Henn Uuetoa
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Tartu Ülikool / Bigbanki võrkpallinaiskond püsis peatreener Hendrik Rikandi hinnangul kogu mängu vältel ühtne ning ühegi nõrga lülita.
Tartu Ülikool / Bigbanki võrkpallinaiskond püsis peatreener Hendrik Rikandi hinnangul kogu mängu vältel ühtne ning ühegi nõrga lülita. Foto: Tartu Ülikool/Bigbank Facebook

Eile pärastlõunal peeti Tartu ülikooli spordihoones viimaks võrkpalli naiste karikavõistluste finaalmäng Tartu Ülikool/Bigbanki ning Audentese SG/Noortekoondise vahel. Veenva võidu said tartlased, kes peatreeneri sõnul mängisid veidi hõredamatest ridadest hoolimata õnnestunult ja ühtselt. «Puhkus kulus marjaks ära,» leidis peatreener Hendrik Rikand.

Finaal pidanuks toimuma juba 22. detsembril, samal päeval meeste karikafinaaliga, kuid kahte Bigbanki mängijat tabas koroonaviirus ja mäng tuli edasi lükata.

Otsustava lahingu eel kaldus favoriidikoorem kord kogenuma Tartu, siis jälle noore ja lootustandva Audentese poole. Läks aga nii, et jõulise võidu teenis tulemusega 25:21, 25:20 ja 25:11 Tartu Ülikool / Bigbank. Naiskonna peatreener Rikand leidis, et edu tõi igas mõttes korralik mängupilt.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles