L, 28.01.2023

GALERII JA VIDEO ⟩ Rahvas lasi Emajõe ääres võidu saluuti mitukümmend minutit, kuid suurem rahvamass hajus kiirelt

Rahvas lasi Emajõe ääres võidu saluuti mitukümmend minutit, kuid suurem rahvamass hajus kiirelt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Aastavahetuse tähistamine Tartus 2021. aastal. Ka tänavu saavad tartlased raeplatsi ja Emajõe vahel muretult pilte teha, sest autod seal kella kolmeni öösel ei liigu.
Aastavahetuse tähistamine Tartus 2021. aastal. Ka tänavu saavad tartlased raeplatsi ja Emajõe vahel muretult pilte teha, sest autod seal kella kolmeni öösel ei liigu. Foto: Kristjan Teedema/Tartu Postmees

Linlaste sõnul kogunes rahvast aastavahetuseks raeplatsile ning Emajõe kallastele enam kui mullu, paljudel kaasas oma ilutulestik. Rahvamass peale südaööd aga linnas kaua ei püsinud ning suuri sabasid ei tekkinud ka meelelahutusasutuste uste taha.

Umbes pool tundi enne südaööd oli näha kesklinna poolt raeplatsile ning Emajõe äärde kogunevaid seltskondi. Mitu neist olid juba süüdanud ka tulevärgi. Avatud baaridest ning klubidest hoolimata näis, et enamik inimesi oli linna tulnud pigem kodust ning näiteks Rüütli tänaval oli siis rahulik.

Kui uuest aastast lahutas veel ligemale kümmekond minutit, elavnesid seltskonnad ja paiskus taevasse ka üha enam ilutulestikku. Aktiivsemat tulesõud sai näha pea pool tundi, seejärel hakkas rahvamass tasapisi laiali vajuma.

Märksõnad
Tagasi üles