Neljapäeva õhtul võõrustas Tartu Bigbanki võrkpallimeeskond Tartu ülikooli spordihoones Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaali korduskohtumises Pärnu võrkpalliklubi. Pingelises ning tasavägises kohtumise võitis ja pääses finaali Tartu meeskond, kuid võidust hoolimata ei jäänud peatreener meeskonna esitusega täielikult rahule.

Esimene geim möödus võrdses taktis ning häid rünnakuid jagus mõlemale poole. Kumbki meeskond aga edu hoida ei suutnud ning enamik aega püsiti viigiseisul. Avageim osutus niivõrd tasavägiseks, et 25 punktkiga võitjat ei selgunud. Lõpusirgel juhtinud Pärnu otsustavat punkti ära ei löönud ning avageimi võitis 26:24 Bigbank.

Teises geimis panid kiirema käigu sisse tartlased, kes hoidsid püsivalt oma edu kümne silma ringis ning lõpus oli üleolek suuremgi. Nii kaitses häid plokke teinud kui ka ründes efektiivne olnud Bigbank võitis teise geimi 25:12.