Tartu meditsiinitöötajad saavad poole hinnaga ujulasse ja jõusaalidesse

Tartu Postimees
Copy
Lunini tänava poolne sissekäik.
Lunini tänava poolne sissekäik. Foto: Sille Annuk

Tartu linn pakub novembris meditsiinitöötajatele soodsamaid sportimisvõimalusi, poole soodsama pääsmega saab nii ujulasse kui ka jõusaalidesse.

Tartu linnavalitsus pakub Tartu ülikooli kliinikumi ja Tartu kiirabi töötajatele ning Tartu perearstidele ja pereõdedele novembrikuu jooksul võimalust käia Aura keskuses ning Tartu Spordi spordihoonete jõusaalides 50-protsendilise soodustusega. Linnavalitsus tasub asutustele saamata jääva tulu.

Tartu linnapea Urmas Klaasi sõnul on meditsiinitöötajad praegu väga suure vaimse ja füüsilise koormuse all. «Püüame linna poolt pakkuda nii palju tuge, kui meie võimuses,» ütles ta. 

Tartu abilinnapea Mihkel Lees lisas, et meditsiinitöötajate vaimse ja füüsilise tervise toetamine on väga oluline. «Soovime, et neil oleks vabal ajal soodsam võimalus lõõgastuda, et neil oleks jaksu teisi aidata,» sõnas ta.

Soodsama pääsmega (nii ühekordne kui ka kuukaart) saavad meditsiinitöötajad kasutada A. Le Coqi spordimaja, Tamme staadioni tribüünihoone, Turu tänava spordihoone ja Variku spordihoone jõusaale.

Aura keskuses saab 50-protsendilise soodustusega ujulasse, veeparki, saunakeskusesse ja ujulatreeningutele.

Kliinikumi töötajad saavad soodustust kasutada töötõendi ettenäitamisel (koos isikut tõendava dokumendiga) ning kiirabi ja perearstikeskuste töötajad isikut tõendava dokumendi alusel.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles