Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
tartu

Tartus veoki alla jäänud ja surnud naise lähedased otsivad sotsiaalmeedias tunnistajaid

Möödunud kolmapäeval Tartus Sepa tänaval veokilt löögi saanud naine suri mõni päev hiljem haiglas. FOTO: Madis Veltman

Möödunud kolmapäeval, 13. oktoobril juhtus Tartus raske avarii, milles sai viga 47-aastane naine. Arstide pingutustele vaatamata suri naine haiglas.

Teade raskest õnnetusest Turu tänaval laekus häirekeskusele möödunud kolmapäeval kell 11.23. Esialgse info kohaselt sõitis 68-aastase mehe juhitud veok Daf Sepa turu ees reguleerimata ülekäigurajal otsa 47-aastasele naisele. Õnnetuses raskelt viga saanud naine toimetati Tartu ülikooli kliinikumi ravile. «Meedikute pingutustest hoolimata suri ta 18. oktoobril,» nentis Tartu politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Timo Reinthal.

Veoki juht oli kaine ja tal on vastava kategooria juhtimisõigus. «Alustatud kriminaalmenetluses selgub, mis asjaolud põhjustasid sedavõrd raskete tagajärgedega liiklusõnnetuse ning miks autojuht ei märganud ülekäigurajal liikunud jalakäijat,» ütles Reinthal.

Hukkunud naise endine mees tegi sotsiaalmeedias üleskutse, milles soovib, et õnnetuse pealtnägijad temaga ühendust võtaksid. Seni olevat temaga kontakteerunud üks mees, kes kinnitas, et hukkunu ületas teed õiges kohas.

Tagasi üles
Back