Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Tartu 2024 otsib kultuuripealinna programmi rahvusvahelisi suurprojekte

Taotlusvoor läheb lahti 2022. aasta jaanuaris. FOTO: Margus Ansu

Tartu 2024 kutsub kultuurikorraldajaid pakkuma rahvusvahelisi sündmusi Euroopa kultuuripealinna programmi. Järgmise aasta alguses avanevat taotlusvooru tutvustatakse Tartus sel reedel.

Tartu 2024 loovjuhi Kati Ilvese sõnul on Tartu ja Lõuna-Eesti eesmärk pakkuda Euroopa kultuuripealinnana erilisi ja uudseid elamusi publikule nii Eestist kui kaugemalt. Tervikliku programmi loomiseks toetab SA Tartu 2024 ka rahvusvahelisi suuri ja keskmise suurusega sündmuseid, mis on planeeritud toimuma 2024. aastal Tartu linnas.

«Infopäev on loovisikutele, korraldajatele, produtsentidele, ettevõtjatele ja asutuste juhtidele hea võimalus tutvuda eesseisva rahvusvahelise taotlusvooru põhimõtetega ja kohtuda Tartu 2024 meeskonnaga. Kultuuripealinna kunstiline kontseptsioon Ellujäämise Kunstid ootab silmapaistvaid tõlgendusi erinevates žanrites ja formaatides.» lausus Ilves.

Taotlusvooru tutvustamise infopäev toimub 22. oktoobril kell 13.00–14.00 Waf Lounges. Rahvusvaheliste projektide taotlusvoor avaneb 2022. aasta jaanuaris. Infopäeval räägitakse ka järgmistest eri suurusega sündmuseid hõlmavatest Euroopa kultuuripealinna projektivoorudest, mis toimuvad 2023. aastal.

Tagasi üles
Back