Tartu Ülikool Maks ja Mooritsa korvpallimeeskonna järgmine mäng toimub kolmapäeval, kui PAFi superkarika veerandfinaalis võõrustatakse Pärnu Sadamat. Pildil nende omvaheline kohtumine jaanuaris, mille võitis Pärnu Sadam (oranžis) tulemusega 91:67. Foto: Margus Ansu

Tartu Ülikool Maks ja Mooritsa korvpallimeeskond alustas ülemöödunud nädalal Eesti-Läti korvpalliliigat kaotusega 77:80 ​Latvijas Universitate vastu. Kaotus oli treeneritele ja mängijatele pettumus, kuid peatreener Toomas Kandimaa leiab, et meeskonnavaim on tugev, ning ta loodab, et hooajaeelne hea vorm peegeldub ka sel nädalal peetavates kodumängudes.

Tartu ülikooli korvpallimeeskond liitus tänavu uue Põhja-Euroopa liigaga, et veelgi enam mänguminuteid koguda ning saada kogemust võõraste satsidega mängimiseks