N, 7.12.2023

Bolt käivitab uue toidukaupade tellimise teenuse ja lubab kauba kätte tuua 15 minutiga

BNS
Copy
Foto: Bolt

Bolt käivitab teisipäevast Tartus ja Tallinnas teenuse Bolt Market, mille kaudu saab mobiilirakenduse abil toidukaupu tellida.

Ettevõtte eesmärk on tellijale toidukaubad kätte tuua 15 minutiga, teatas Bolt. Lisaks Eestile on plaanis teenus peatselt käivitada teistes Balti ja Kesk-Euroopa riikides, samuti Rootsis, Portugalis, Horvaatias ja Rumeenias.

«Oleme seadnud endale eesmärgiks, et Bolt Market'ist tellitud kaup jõuaks kliendini 15 minuti jooksul. Kuna me alles alustame teenuse testimist ja poodide arv on väike, saame esialgu niivõrd kiiret kojuvedu tagada poest kuni viie kilomeetri raadiuses tehtavatele tellimustele. Kui poode tuleb juurde ja tekib ühtlasem katvus, väheneb kohaletoomise aeg ka teistes piirkondades,» märkis Bolt Marketi regionaalne juht Maxim Milashenko.

Hetkel saab Bolt Market'ist tellida toidukaupasid ligi 2000 müügiartikli seast. Uusi tooteid lisandub ettevõtte sõnul rakendusse pidevalt ja täieneb ka muude esmatarbekaupade valik. Samuti laiendab Bolt Market lähiajal piirkondi, kuhu saab kaupu tellida.

«Hetkel tegutseb Tallinnas kolm ja Tartus üks pimepood. Et tagada võimalikult lai kaubavalik ja kiire kojuvedu, tahame poodide arvu lähikuudel oluliselt suurendada,» ütles Milashenko.

Toidukaupade tellimiseks tuleb telefoni laadida Bolt Food rakendus, kust näeb valikus olevaid kaupu. Enne tellimuse kinnitamist näitab rakendus tellimuse hinda ja eeldatavat kojutoomise aega. Tellimuse eest maksmiseks peab sisestama rakendusse oma pangakaardi andmed.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles