L, 2.12.2023

Tartu volikokku pürib 385 kandidaati

Jüri Saar
, arvamustoimetaja
Facebook
Comments
Uustulnuk Tartu kohalikus poliitikas erakond Eesti 200 eesotsas Kristina Kallasega esitas eile õhtul oma kandidaatide nimekirja Tartu valimiskomisjonile. Pildil kätleb valimiskomisjoni esimees Jüri Mölder (paremalt) Margus Jaanovitsiga, kes viimastel valimistel oli valimisliidus Tartu Eest. Seisavad veel Taavi Vaikjärv ja Olaf Reedi.
Uustulnuk Tartu kohalikus poliitikas erakond Eesti 200 eesotsas Kristina Kallasega esitas eile õhtul oma kandidaatide nimekirja Tartu valimiskomisjonile. Pildil kätleb valimiskomisjoni esimees Jüri Mölder (paremalt) Margus Jaanovitsiga, kes viimastel valimistel oli valimisliidus Tartu Eest. Seisavad veel Taavi Vaikjärv ja Olaf Reedi. Foto: Sille Annuk

Eile kukkus tähtaeg kohalikeks valimisteks kandidaate üles seada, Tartu volikokku on valmis püüdlema 384 kandidaati üheksas nimekirjas, lisaks üksikkandidaat Jürgen Hendrik Voitka. Eelmistel valimistel registreeriti Tartus 360 kandidaati.

Kõige pikema nimekirjaga osaleb kauaaegne võimupartei Reformierakond, mille nimekirjas kandideerijaid on 75 ja mida alustav praegune linnapea Urmas Klaas on ka ainus esinumber, kes oli esinumber kohalikel valimistel nelja aasta eestki.

Aadu Must ei osale

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles