R, 3.02.2023

Tanel Tein välistab koostöö vaid Reformierakonnaga

Eili Arula
, ajakirjanik
Tanel Tein välistab koostöö vaid Reformierakonnaga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 3
Tanel Teini üheks võitluspunktiks valimiste eel oli Tartu keskpargi säilimine. Selle eest võitleb ta ka erakonna Eesti 200 ridades kandideerides.
Tanel Teini üheks võitluspunktiks valimiste eel oli Tartu keskpargi säilimine. Selle eest võitleb ta ka erakonna Eesti 200 ridades kandideerides. Foto: Margus Ansu

Endine tippkorvpallur ja praegu kohalikus poliitikas hoogsalt kaasa lööv Tanel Tein viis kohalikeks valimisteks valimisliidu Tartu Eest tegijad kandideerima erakonna Eesti 200 nimekirjas. Tein näeb koostöökohti Keskerakonnaga ning miks mitte ka sotsiaaldemokraatidega. Ka ei tee ta saladust, et tema eesmärk on tegutseda selle nimel, et Reformierakonnale Tartu linnavolikogus jääks senisest vähem kohti.

Miks te otsustasite valimisliidu Tartu Eest neiks valimisteks ära peita ja liitusite erakonnaga Eesti 200?

Vastupidi, me ei ole midagi ära peitnud. Läksime oma meeskonnaga Eesti 200-le appi. Meie valimisliidul on erakonnaga Eesti 200 väga palju ühist. Ja oleme ausad, kahe volikogukohaga väga palju ära ei tee. (Valimisliit Tartu Eest sai viimastel kohalikel valimistel kaks volikogu kohta – EA.)

Märksõnad
Tagasi üles