T, 7.02.2023

Esmaspäeval kahe noore hukkunuga liiklusõnnetuse põhjustas möödasõit

Armas Riives
, reporter
Esmaspäeval kahe noore hukkunuga liiklusõnnetuse põhjustas möödasõit
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Raskes avariis hukkunud 15-aastast neiut ja 17-aastast noormeest mälestasid avariijärgse päeva hommikul avariipaigas küünlad ja lilled.
Raskes avariis hukkunud 15-aastast neiut ja 17-aastast noormeest mälestasid avariijärgse päeva hommikul avariipaigas küünlad ja lilled. Foto: Margus Ansu

Esmaspäeval õhtul Tartumaal Kambja vallas 15-aastase neiu ja 17-aastase noormehe elu nõudnud raske liiklusõnnetuse põhjustas möödasõit.

Noored oli esmaspäeva õhtul kella 21.15 paiku teel Kastre vallast Ülenurme poole, kuid sinna nad ei jõudnud. Mõni kilomeeter enne Ülenurmet Roiu kandis põrkasid nad mootorrattaga sõites kokku BMW maasturiga. Tsiklit juhtinud noormees ja neiu hukkusid sündmuskohal. BMWd juhtinud 21-aastane naine viidi tervisekontrolliks haiglasse.

Seniks oli teada, et traagilise õnnetuse põhjustas BMW juhi kaldumine vastassuunavööndisse. Lõuna ringkonnaprokuratuuri prokurör Silva Rood ütles täna, et kogutud tõenditele tuginedes põhjustas äärmiselt traagilise liiklusõnnetuse BMW juhi möödasõit.

Märksõnad
Tagasi üles