R, 1.07.2022

VIDEO JA GALERII ⟩ Vanemuise 152. hooaeg algas pillimänguga kohvikus ning tantsuga Kaarsillal

Vanemuise 152. hooaeg algas pillimänguga kohvikus ning tantsuga Kaarsillal
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kohvikus Shakespeare pakkusid muusikalist elamust Margus Kits (klaver), Aivar Eimra (kontrabass), Anna Šulitšenko (oboe) ja Siiri Koodres (laul)
Kohvikus Shakespeare pakkusid muusikalist elamust Margus Kits (klaver), Aivar Eimra (kontrabass), Anna Šulitšenko (oboe) ja Siiri Koodres (laul) Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Täna alustas Vanemuise teater oma uut hooaega ja esimest korda avatakse see mitte teatrimajas, vaid linnas. Festival sai alguse enne kella 11 kohvikus Shakespeare muusikalise etteastega ning enne keskpäeva oli Kaarsillal võimalik hoogsat stepptantsu näha. Praegu jätkub hooaja avamine aga programmiga Raekoja platsil.

Kui varasematel aastatel on uus hooaeg vastu võetud Vanemuise suures majas, siis seekord saab etteasteid jälgida linnapildis. «Piltlikult öeldes soovime astuda Vanemuise mäe otsast alla, publikule lähemale ning anda võimaluse kiigata teatrilava taha ja pakkuda mitmekülgseid etteasteid,» lausus Vanemuise kommunikatsioonijuht Virge Ratasepp kolmapäeval.

Nii pakkusid kohvikus Shakespeare einestajatele ning külalistele muusikalise elamuse klaveril Margus Kits, kontrabassil Aivar Eimra ja oboel Anna Šulitšenko ning laule esitas Siiri Koodres.

Märksõnad
Tagasi üles