L, 23.09.2023

Kaks kümnendit ravimiametit tüürinud Kristin Raudsepp: riik peab eksperte hoidma

Liina Ludvig
, ajakirjanik
Facebook
Comments
Confido avab novembris Raatuse Tervisekeskuse hoones uue meditsiinikeskuse, mille juhiks saab varasem ravimiameti peadirektor Kristin Raudsepp.
Confido avab novembris Raatuse Tervisekeskuse hoones uue meditsiinikeskuse, mille juhiks saab varasem ravimiameti peadirektor Kristin Raudsepp. Foto: Kristjan Teedema

Tänapäeval ei kohta enam palju neid, kes pärast kooli lõpetamist kuskil tööle asuvad ja sinna jäävadki. Ravimiameti peadirektori kohalt äsja lahkunud Kristin Raudsepal aga just nii läks. Enne ravimite maailmas vägede juhtimist unistas ta tohtri elukutsest ning sai üldarsti kutsetunnistusegi kätte.

Tänapäeval ei kohta enam palju neid, kes pärast kooli lõpetamist kuskil tööle asuvad ja sinna jäävadki. Ravimiameti peadirektori kohalt äsja lahkunud Kristin Raudsepal päris nii ei läinud. Enne ravimite maailmas vägede juhtimist unistas ta tohtri elukutsest ning sai üldarsti kutsetunnistusegi kätte.

«Käisin juba kooliõpilasena Maarjamõisa haiglas suvevaheajal tööl. See kirg mul oli,» rääkis ta. Läks aga nii, et arsti väljaõpet oli vaja ka ravimiametis ja sinna ta sattuski. Seda elu keerdkäiku ei ole ta kunagi kahetsenud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles