Treffnerist kuulub maailma noorbioloogide paremikku (1)

Liina Ludvig
, ajakirjanik
Copy
Rahvusvahelise bioloogiaolümpiaadi hõbemedalisti Johan Tamme (paremal) meelisvahend laboris on mikroskoop. Praktilist osa oli juhendaja Sulev Kuuse sõnul veebipõhisel olümpiaadil siiski tublisti vähem, kui olnuks kohapeal võisteldes.
Rahvusvahelise bioloogiaolümpiaadi hõbemedalisti Johan Tamme (paremal) meelisvahend laboris on mikroskoop. Praktilist osa oli juhendaja Sulev Kuuse sõnul veebipõhisel olümpiaadil siiski tublisti vähem, kui olnuks kohapeal võisteldes. Foto: Ragnar Peets

Juhuslikult toimus hiljuti neli rahvusvahelist teadmiste tuleproovi koos: ühele ajale langesid nii füüsika-, matemaatika-, lingvistika- kui ka bioloogiaolümpiaad. Viimasel esines väga hästi äsja Hugo Treffneri gümnaasiumi lõpetanud Johan Tamm, kes noppis Portugalis korraldatud võistluselt hõbemedali.

Eelmisel nädalal toimus juhuslikult neli rahvusvahelist teadmiste tuleproovi koos – ühele ajale langesid nii füüsika, matemaatika, lingvistika kui ka bioloogia olümpiaadid. Viimasel esines vapralt äsja Hugo Treffneri gümnaasiumi lõpetanud Johan Tamm, kes noppis Portugalis toimunud võistluselt hõbemedali.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles