Soojustorustiku kraavi sõitnud Volkswagen kõhutab torudel edasi

Elina Randoja
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Laupäeva õhtul tehnilise rikke tõttu Tähe tänaval soojustorustiku kaevetööde keskele sõitnud Volkswagen Sciroccot ei olnud eile veel grammigi liigutatud.
Laupäeva õhtul tehnilise rikke tõttu Tähe tänaval soojustorustiku kaevetööde keskele sõitnud Volkswagen Sciroccot ei olnud eile veel grammigi liigutatud. Foto: Sille Annuk

Laupäeva õhtul tehnilise rikke tõttu Tähe tänaval soojatrassi kaevetööde keskele sõitnud Volkswagen Sciroccot ei olnud eile veel grammigi liigutatud.

Tartu keskkatlamaja juhatuse esimees Leho Lindmaa rääkis, et soojustorustiku ehitustööde juht oli eile Tartust ära ning seetõttu hakatakse olukorda ja auto teisaldamist arutama täna.

Lindmaa sõnul tekitas torudele maandunud auto neile kindlasti ka kahju, aga kui palju, ei osanud ta eile veel täpselt öelda.

Kuna juht ei olnud joobes ning andis ise juhtunust teada, ei ole politsei pressiesindaja Kerly Peiteli sõnul põhjust uurimist alustada ning ülesanne antakse edasi kindlustuse kätte, kes siis kõigi kahjusaajatega edasi tegeleb.

Tagasi üles