Vigastustega kimpus Tammeka sihib pühapäeval võitu

Lenel Karu

Tartu Tammeka (sinises) on sel hooajal teeninud kaks võitu, viis kaotust ja ühe viigi, tabelis ollakse kaheksa punktiga eelviimasel kohal.  Foto: Kristjan Teedema

Koduses jalgpalli meistriliigas on Tammekal seljataga keerulised ajad, kuid tunneli lõpus paistab valgus. Järjest viis kaotust teeninud ja veel pikalt isolatsioonis viibinud meeskond teenis kolmapäeval koduväljakul Nõmme Kalju vastu 2:2 viigi ega jäänud kohtumise jooksul kordagi kaotusseisu.

Avavärava lõi tartlane Tristan Koskor ning viis Tammeka 13. minutil 1:0 juhtima. Kalju tegi seisu tasa 10 minutit hiljem, kui Pavel Marin sahistas palli pealöögiga maapõrke kaudu võrku. Teine Tammeka värav sündis karistuslöögist samuti vaid paar minutit hiljem, kui Kalju puurilukk ei suutnud Igor Dudarevi lööki tõrjuda.