E, 28.11.2022

Tohoh! Kas tartlased peavad nüüd pargis vägisi suhtlema?

Liina Ludvig
, ajakirjanik
Tohoh! Kas tartlased peavad nüüd pargis vägisi suhtlema?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 2
Teisipäeva lõuna ajal Uueturu pargis palju liikumist ei olnud. Õhtupoolikul ja nädalavahetusel leiavad sinna tee noorte seltskonnad.
Teisipäeva lõuna ajal Uueturu pargis palju liikumist ei olnud. Õhtupoolikul ja nädalavahetusel leiavad sinna tee noorte seltskonnad. Foto: Sille Annuk

Mõni aeg tagasi tagasi ilmusid kaubamaja ning Vanemuise teatri vahelisse Uueturu parki silmatorkava värvi ja paigutusega istmed, mis pidid platsile ahvatlema nii kambakesi ajaveetjaid kui ka neid, kes soovivad lihtsalt jalga puhata. Samalaadsed toolid ja pingid tulevad üsna pea ka keskparki.

Mitte kaua aega tagasi ilmusid Kaubamaja ja Vanemuise teatri vahelisse Uueturu parki silmatorkava värvi ja paigutusega istmed, mis pidid platsile ahvatlema nii kambakesi ajaveetjaid kui ka neid, kes linnas ringi liikudes lihtsalt jalga puhata soovisid. Sarnased toolid ja pingid tulevad üsna pea ka Tartu keskparki.

Värskendused on pannud osa tartlasi käsi plaksutama ning uutest istekohtadest rõõmu tundma. Teised aga leiavad, et praegune lahendus tõukab eemale need, kes tahavad endamisi puhata ja segamatult omi mõtteid mõelda.

Märksõnad
Tagasi üles