R, 30.09.2022

Tartu 2024 juht Priit Mikk lahkub isiklikel põhjustel ametist

Tartu Postimees
Tartu 2024 juht Priit Mikk lahkub isiklikel põhjustel ametist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Priit Mikk käis jaanuari lõpus Viljandis, kus kirjutati alla koostöölepingule, millega Viljandist sai Tartu kui 2024. aasta Euroopa kultuuripealinna partner.
Priit Mikk käis jaanuari lõpus Viljandis, kus kirjutati alla koostöölepingule, millega Viljandist sai Tartu kui 2024. aasta Euroopa kultuuripealinna partner. Foto: Marko Saarm

Sihtasutus Tartu 2024 juht Priit Mikk lahkub isiklikel põhjustel sihtasutuse juhatuse liikme ametikohalt. Priit Miku viimane tööpäev on 9. aprillil.

«Töö- ja eraelu ühildamine kahe linna vahel osutus minu jaoks arvatust palju keerulisemaks. Kaalusin seda otsust sügavalt,» kommenteeris Priit Mikk. «Tartu 2024 meeskond on oma pühendumuse poolest unistuste kolleegid ja langetasin otsuse väga raske südamega.»

Tartu linnapea ja sihtasutuse Tartu 2024 nõukogu esimehe Urmas Klaasi hinnangul on töö ja panus, mis Priit Mikk on endast andnud, väga suur. «Väärtustame seda terve meeskonnaga ja see on meile oluline. Priidu teadmisi ja kogemusi saame kasutada loomenõukogus, kus ta hindab ja nõustab projekte, mis kujundavad Tartu 2024 programmi,» lisas Klaas.

Kuni uue juhatuse liikme valimiseni täidab seda rolli sihtasutuse finantsjuht Toomas Peterson.

Märksõnad
Tagasi üles